DEPILACE

Neprovádím Brazilskou depilaci .

Provádím depilaci voskem i cukrovou pastou, Perskou epilační hmotou.

PERSKÁ (D)EPILAČNÍ HMOTA -

Při perské (d)epilaci dochází k trvalému efektu odstranění nežádoucího ochlupení na těle. S každou (d)epilací chloupky ubývají, až zmizí navždy.  Tato receptura je opravdu účinná díky bylinkám a fíkové a datlové směsi, které obsahuje.

Metodu má v Čechách patentovanou MUDr. Vera Amlerová, která má íránské předky, ale léta již působí v Praze. Její dědeček byl v Íránu známý botanik a podařilo se mu vykultivovat bylinku, která už běžně neroste. Později zjistil, že bylinka vniká do vlasové folikuly a postupně zabraňuje vzniku nových vlasů. Po několika epilacích už tam chloupek nikdy nevyroste. Bylinka má navíc uklidňující a dezinfekční účinky. Metoda je v Čechách patentována, prošla výzkumem a je na ni notifikace.

(D)Epilaci lze provádět na všech částech těla i obličeje. Na kůži se nanese mírně lepivá hmota. Obratnými pohyby se strhává a znovu nanáší. Jemná bolest při strhávání perskou hmotou se ani zdaleka nerovná bolesti při depilaci voskem.

Chloupky musí být narostlé, aby se daly obalit epilační hmotou. Kůže pod chloupky musí být zdravá. Neepilují se chloupky ze znamének apod.

Kontraindikací jsou různé hematomy, bradavičky či kožní výrůstky, křečové žíly, alergie na výše uvedené ovoce.

Počet procedur je velmi individuální, u většiny klientek je však velmi výrazná redukce chloupků již po prvním ošetření. 

Všechny chloupky prochází klidovým a růstovým stádiem. Ošetření zasáhne pouze folikuly, které aktivně produkují chloupky v období ošetření. V tomto stavu (růstové stádium) se jich nachází v každé lokalitě na těle určité množství (15 – 30 %). Zbývající folikuly musí nejdříve dosáhnout růstové fáze a potom mohou být teprve efektivně odstraněny. Z tohoto důvodu musí být ošetření opakováno. Počet ošetření závisí na počtu chloupků v růstové fázi a na hormonálním nastavení organismu. Klinické studie uvádí, že je potřeba zpravidla 5 až 12 ošetření v rozmezí 1 až 2 měsíců a dále dle potřeby drobné korekce po 3-5 měsících.

Klienti léčící se se štítnou žlázou musí počítat s vyšším počtem procedur.

 Protože s hmotou nemám zkušenosti, zda opravdu pracuje tak, jak je prezentována, uzpůsobuji dočasně cenu jako lepší cukrovou pastu bez záruky trvalého odstranění ochlupení, pokud se sama o účincích nepřesvědčím

Cukrovou pastou - rty, bradu, třísla, podpaží, ostatní části těla obvykle voskem. 

Přednosti depilace cukrovou pastou

Pandhy’s depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu a to výhradně z přírodních materiálů. Obsahuje cukr a vodu a nenajdete v ní žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Při použití Pandhy’s depilační cukrové pasty jsou proto alergické reakce a kožní podráždění minimální. - Doporučuji na obličej a citlivá místa.

Z Vašeho těla lze cukrovou pastou odstranit chloupky dlouhé 1 mm, ideální délka chloupků je 2-3 mm (přes 5 mm nemusí být depilace příjemná) a proto Vaše pokožka může být stále hladká. Opakované ošetření cukrovou pastou je individuální u každého klienta (dle rychlosti růstu vlasu a depilované části těla), obecně lze počítat s dobou mezi 2 - 6 týdny.

Depilace cukrovou pastou je založena na ruční technice, při níž je vlažná hmota vmasírována do pokožky proti směru růstu chloupků a poté chloupky z vlasového váčku vytaženy po směru růstu. Tímto způsobem lze depilovat kteroukoli část těla a je možné modelovat i velmi jemné linie (obočí, ušní boltce, třísla, klín - brazilská depilace).

Při depilaci cukrovou pastou nedochází k přetrhání chloupků a nežádoucím reakcím a depilace je téměř bezbolestná.

Pandhy’s depilační cukrová pasta přilne pouze k chloupkům a současně odstraňuje šetrně pouze odumřelé pleťové buňky. Cukrová pasta může být nanesena několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní, aniž by byla pokožka traumatizována. Při depilaci cukrovou pastou Vám nehrozí žádné popálení, protože je pasta aplikována ve vlažném stavu. Na citlivých partiích, jako je horní ret nebo obočí Vám zčervenání pokožky zmizí rychleji oproti depilaci teplým voskem.

Po aplikaci Pandhy’s depilační cukrové pasty na Vašem těle nezůstává žádná pasta. Odpadá použití chemických čisticích prostředků, je tedy i ekologická. Díky své jedinečné konzistenci nehrozí u cukrové pasty zaschnutí či ztvrdnutí jako u vosku.

 

 

Rubriky

Archív

Jak se Vám to líbí?

96%
4%

Shoutbox